Zomerhuis

Eva en Leon genieten met hun zoontje van een relaxte vakantie in een Drents vakantiehuisje. Tot Eva op een ochtend wakker wordt en haar ergste nachtmerrie waarheid is geworden...

Paperback:
6,00
  • Alle thrillers van Linda van Rijn eindigen in de Bestseller 60!
  • Van de boeken van Linda van Rijn zijn meer dan 1 miljoen exemplaren verkocht
  • Voor liefhebbers van Noortje Brink en Suzanne Vermeer

Synopsis

Samenvatting

Eva geniet van de eerste gezinsvakantie met haar vriend Leon en hun zes maanden oude baby Max. Hoewel ze dol is op Max vindt ze haar leven sinds zijn komst wel erg druk geworden en daardoor heeft ze het gevoel dat zij en Leon een beetje langs elkaar heen zijn gaan leven. In het vakantiehuisje van Eva’s ouders in Drenthe hebben zij en Leon eindelijk weer eens echt alle tijd voor elkaar, en voor Max. Ze ontmoeten Ron en Nienke, hun oude vrienden, die nu de camping beheren. Met elkaar halen ze herinneringen op aan vroeger, en aan Saskia, het meisje dat in hun jeugd spoorloos van het vakantiepark verdween. De eerste week is het een onbezorgde en zonovergoten vakantie, en er lijkt geen vuiltje aan de lucht. Tot Eva op een ochtend wakker wordt en haar ergste nachtmerrie waarheid is geworden.

Specificaties

ISBN: 9789460684234
NUR: 305
Type: Paperback
Auteur(s): Linda van Rijn, Karin Dienaar
Prijs: 6,00
Uitgever: Uitgeverij Marmer B.V.
Verschijningsdatum: 26-03-2019

Specificaties

ISBN: 9789460687914
NUR: 305
Type: E-book
Auteur(s): Linda van Rijn, Karin Dienaar
Prijs: 5,99
Aantal pagina's: 288
Uitgever: Uitgeverij Marmer B.V.
Verschijningsdatum: 22-04-2017

Gerelateerde artikelen