Viva España

literaire thriller
Paperback:
6,00
Samengesteld pakket:
30,00
E-book:
5,99
  • Alle thrillers van Linda van Rijn eindigen in de Bestseller 60!
  • Van de boeken van Linda van Rijn zijn meer dan 1 miljoen exemplaren verkocht
  • Voor liefhebbers van Noortje Brink en Kiki van Dijk

Synopsis

Samenvatting

Anne geniet volop van haar relaxte leven als makelaar aan de Spaanse Costa. Een gruwelijke vondst in een van de villa's zet alles op zijn kop... Anne Verhulst geniet met volle teugen van haar leven in Spanje, waar ze werkt op een makelaars- en verhuurkantoor van luxe vakantievilla's. Het warme klimaat, de zon, de zee en natuurlijk Daniel maken haar leven perfect. Haar Spaanse vriend overlaadt haar met passie, aandacht en de meest uitbundige cadeaus. Hij is een schril contrast met haar nieuwe baas, de zoon van Henk Bleiswijk, die het kantoor van zijn vader heeft overgenomen. Als Anne op een dag de gehandicapte dochter van haar voormalige baas in een van de villa's vindt, vastgebonden en onder het bloed, is het over met haar zorgeloze leventje. De misselijke actie lijkt een waarschuwing te zijn, maar waarvoor? Als ook het kantoor overhoop wordt gehaald en Anne merkt dat ze wordt gevolgd, wordt ze echt bang. Waarom hebben de criminelen het juist op haar voorzien?

Specificaties

ISBN: 9789460682391
NUR: 305
Type: Paperback
Auteur(s): Linda van Rijn, Karin Dienaar
Prijs: 6,00
Uitgever: Uitgeverij Marmer B.V.
Verschijningsdatum: 29-06-2022

Specificaties

ISBN: 9789460683060
NUR: 305
Type: Samengesteld pakket
Auteur(s): Linda van Rijn
Prijs: 30,00
Uitgever: Uitgeverij Marmer B.V.
Verschijningsdatum: 24-06-2023

Specificaties

ISBN: 9789460689307
NUR: 305
Type: E-book
Auteur(s): Linda van Rijn, Karin Dienaar
Prijs: 5,99
Aantal pagina's: 158
Uitgever: Uitgeverij Marmer B.V.
Verschijningsdatum: 10-04-2013

Gerelateerde artikelen