Villa Toscane

Paperback:
6,00
Samengesteld pakket:
30,00
  • Van de boeken van Linda van Rijn zijn meer dan 1 miljoen exemplaren verkocht
  • Alle thrillers van Linda van Rijn eindigen in de Bestseller 60!
  • Voor liefhebbers van Suzanne Vermeer, Noortje Brink en Kiki van Dijk

Synopsis

Samenvatting

Voor Heleen en Carlo gaat een langgekoesterde wens in vervulling met hun Italiaanse agriturismo. Het Toscaanse leven lacht hen toe tot een verschrikkelijke gebeurtenis alles op zijn kop zet...

Als Carlo Marino zijn baan bij een bank verliest, besluiten hij en zijn vrouw Heleen te gaan voor de droom die ze al jaren koesteren: ze verhuizen met hun twee kinderen naar Toscane, waar ze in een oude hoeve een agriturismo beginnen. Na een grondige verbouwing en de nodige investeringen komen er al snel veel gasten en Carlo en Heleen genieten van hun nieuwe leven als gastheer en gastvrouw en van het fantastische Italiaanse leven. Net als de kinderen Florian en Sophia zijn ze helemaal ingeburgerd in de kleine gemeenschap.
Maar wanneer er onverwacht vreemde dingen gebeuren op de agriturismo valt hun droomwereld in scherven. Een gruwelijke gebeurtenis brengt een verzwegen verleden naar boven en dwingt hun om hun complete toekomst op het spel te zetten...


Over de thrillers van Linda van Rijn:

'Van Rijn weet haar fans met Villa Toscane opnieuw een huiveringwekkende vakantie te bezorgen.' - CRIMEZONE.NL

'Linda van Rijn hoort thuis in het rijtje van Suzanne Vermeer, Simone van der Vlugt en Saskia Noort, dus als je van de boeken van deze dames kan genieten, zul je de boeken van deze auteur ook zeker waarderen. Viva España is een heerlijke, zomerse thriller, die je lekker in de zon in de tuin, op balkon of op vakantie op het strand of aan het zwembad moet gaan lezen! Zeker een aanrader!' - CHICKLIT.NL

'Last Minute is een heerlijk spannend boek voor een paar uurtjes leesplezier bij het zwembad. Zo zit je uiteindelijk toch weer op het puntje van je strandstoel!' - Vrouwenthrillers.nl

'Blue Curaçao is een heerlijk boek om te lezen!' - Crimezone.nl

Specificaties

ISBN: 9789460683329
NUR: 305
Type: Paperback
Auteur(s): Linda van Rijn, Karin Dienaar
Prijs: 6,00
Uitgever: Uitgeverij Marmer Boeken BV
Verschijningsdatum: 11-02-2020

Specificaties

ISBN: 9789460683398
NUR: 305
Type: Samengesteld pakket
Auteur(s): Linda van Rijn
Prijs: 30,00
Uitgever: Uitgeverij Marmer Boeken BV
Verschijningsdatum: 24-06-2022

Specificaties

ISBN: 9789460688966
NUR: 305
Type: E-book
Auteur(s): Linda van Rijn, Karin Dienaar
Prijs: 5,99
Aantal pagina's: 133
Uitgever: Uitgeverij Marmer B.V.
Verschijningsdatum: 05-05-2014