Vermiste meisjes

Nic is 10 jaar geleden vertrokken uit haar geboortedorp, kort na de verdwijning van haar beste vriendin. Slechts een paar dagen na haar aankomst, verdwijnt er opnieuw een meisje…

Paperback:
19,99
E-book:
9,99
Vermiste meisjes
Vermiste meisjes

Synopsis

Samenvatting

‘Vermiste meisjes’ is het thrillerdebuut van YA-auteur Megan Miranda.’

Nicolette (Nic voor vrienden) is terug in Cooley Ridge om voor haar hulpbehoevende vader te zorgen. Tien jaar daarvoor is ze naar Philadelphia vertrokken, niet lang na de verdwijning van haar beste vriendin Corinne. Die verdwijning is nooit opgelost. Nu, slechts een paar dagen na haar aankomst, verdwijnt er opnieuw een meisje. Deze zaak rijt de wonden rondom de vermissing van Corinne open. Alle mensen die indertijd met de zaak te maken hadden, wonen nog steeds in Cooley Ridge. Nic’s broer en zijn vrouw verwachten een kind. Corinne’s toenmalige vriend werkt in de lokale kroeg. En Tyler, Nic’s ex-vriend, is aan het daten met Annaleise. Annaleise, die ieders alibi was voor de nacht waarin Corinne verdween. Maar nu is het juist zij die verdwenen is… Nic ontrafelt de geheimen die haar familie en vrienden verbergen en langzaam wordt duidelijk wat er tien jaar geleden daadwerkelijk gebeurd is.

Ruth Ware (‘In een donker donker bos’) schreef over dit boek: ‘Het verleden van een klein stadje wordt blootgelegd in deze thriller vol verdachtmakingen, bedreigingen en verwarrende motieven. Een aangrijpend boek! I loved it.

‘Duister, nostalgisch en een ingenieuze manier van vertellen. Megan Miranda is een aanwinst voor de thrillerwereld.’ Booklist

Voor fans van Clare Mackintosh en Alex Marwood.

Specificaties

ISBN: 9789026142130
NUR: 305
Type: Paperback
Auteur(s): Megan Miranda
Vertaler: Caecile de Hoog
Prijs: 19,99
Aantal pagina's: 304
Uitgever: De Fontein Romans & Spanning
Verschijningsdatum: 22-07-2020

Specificaties

ISBN: 9789026142147
NUR: 305
Type: E-book
Auteur(s): Megan Miranda
Vertaler: Caecile de Hoog
Prijs: 9,99
Aantal pagina's: 290
Uitgever: De Fontein
Verschijningsdatum: 27-03-2017

Gerelateerde artikelen