Vakantievrienden

Paperback:
6,00
Samengesteld pakket:
30,00
E-book:
5,99
  • Voor liefhebbers van Noortje Brink en Kiki van Dijk
  • Van de boeken van Linda van Rijn zijn meer dan 1 miljoen exemplaren verkocht
  • Alle thrillers van Linda van Rijn eindigen in de Bestseller 60!

Synopsis

Samenvatting

Op kampeervakantie in Frankrijk met haar gezin raakt Mieke in de ban van de mysterieuze Ewoud. Al snel loopt de spanning op... Mieke en Thom Zuidkerken grijpen de jaarlijkse kampeervakantie met hun gezin aan om te proberen hun huwelijk te redden. Sinds Mieke weet dat Thom is vreemdgegaan staat hun relatie onder grote druk. Via de vakantievriendjes van de kinderen ontmoeten ze Wendy en Ewoud, met wie ze gezellig borrelen en barbecueën. Mieke voelt zich aangetrok- ken tot de spannende en intrigerende Ewoud en bekijkt haar eigen door- sneehuwelijk ineens met heel andere ogen. En dat heeft grote gevolgen...

Specificaties

ISBN: 9789460681042
NUR: 305
Type: Paperback
Auteur(s): Linda van Rijn, Karin Dienaar
Prijs: 6,00
Aantal pagina's: 112
Uitgever: Uitgeverij Marmer B.V.
Verschijningsdatum: 04-11-2018

Specificaties

ISBN: 9789460681325
NUR: 305
Type: Samengesteld pakket
Auteur(s): Linda van Rijn
Prijs: 30,00
Uitgever: Uitgeverij Marmer B.V.
Verschijningsdatum: 24-06-2023

Specificaties

ISBN: 9789460689499
NUR: 305
Type: E-book
Auteur(s): Linda van Rijn, Karin Dienaar
Prijs: 5,99
Aantal pagina's: 46
Uitgever: Uitgeverij Marmer B.V.
Verschijningsdatum: 02-07-2012

Gerelateerde artikelen