Tik Tak

Tik Tak is, net als Op slot en Kiekeboe, een bloedstollende thriller zoals alleen McGeorge die kan schrijven. Nu als speciale pocketeditie.

Paperback:
10,00
Paperback:
20,99
E-book:
9,99

Synopsis

Samenvatting

Tik Tak van Chris McGeorge is de perfecte thriller voor fans van Daniel Cole, M.J. Arlidge en Ruth Ware. De nieuwe koning van de locked room mystery: Chris McGeorge. Als 11-jarig jongetje loste Morgan Sheppard de moord op zijn wiskundeleraar op, terwijl iedereen dacht aan zelfmoord. Nu, 25 jaar later, wordt hij wakker, geboeid aan een bed in een onbekende hotelkamer, met vijf vreemden die ook net ontwaken. In de badkamer ligt een lijk. Op de tv verschijnt een man met een masker op. Sheppard krijgt de opdracht om binnen drie uur de moord op te lossen, anders zal iedereen sterven. De moordenaar blijkt een van de aanwezigen te zijn, maar het is onduidelijk wie… Tik Tak is een rollercoasterthriller die je vanaf de eerste bladzijde te pakken heeft.

Specificaties

ISBN: 9789021026572
NUR: 332
Type: Paperback
Auteur(s): Chris McGeorge
Prijs: 10,00
Aantal pagina's: 320
Uitgever: Luitingh Sijthoff
Verschijningsdatum: 30-04-2021

Specificaties

ISBN: 9789024581054
NUR: 332
Type: Paperback
Auteur(s): Chris McGeorge
Vertaler: Marion Drolsbach
Prijs: 20,99
Aantal pagina's: 320
Uitgever: Luitingh Sijthoff
Verschijningsdatum: 29-05-2018

Specificaties

ISBN: 9789024581061
NUR: 332
Type: E-book
Auteur(s): Chris McGeorge
Vertaler: Marion Drolsbach
Prijs: 9,99
Aantal pagina's: 312
Uitgever: Luitingh Sijthoff
Verschijningsdatum: 08-05-2018