Strandslag

De grote droom van Gijs en Daniëlle komt uit: een eigen vakantiehuisje op Texel. Ze kunnen hun geluk niet op. Tot opeens een vreemde bezoeker voor de deur staat…

Paperback:
15,00
E-book:
8,99
  • Alle boeken van Linda van Rijn eindigen in de Bestseller 60
  • Voor liefhebbers van Suzanne Vermeer en Noortje Brink
  • Van de boeken van Linda van Rijn zijn meer dan 1 miljoen exemplaren verkocht

Synopsis

Samenvatting

Daniëlle en haar man Gijs hebben onlangs een vakantiehuisje gekocht op Texel, op dezelfde plek waar Daniëlle als kind altijd met haar grootouders naartoe ging. Het is een droom die kon uitkomen dankzij de erfenis die Daniëlle van haar oma heeft gekregen. Tijdens de eerste zomer in hun eigen huisje kunnen ze hun geluk niet op. Het is prachtig weer, de kinderen spelen eindeloos op het strand en Gijs en Daniëlle genieten van de rust en de tijd voor elkaar. Op een avond meldt zich bij het huisje een bezoeker met een vreemde boodschap. Die klinkt onheilspellend en Gijs en Daniëlle weten niet goed wat ze ermee aan moeten. Het kan niet anders dan dat er sprake is van een misverstand en daarom vergeten ze het voorval snel. Tot Daniëlle haar oude vakantieliefde Mitchell tegen het lijf loopt. Het is hem de laatste jaren niet bepaald voor de wind gegaan, maar wat heeft hij te maken met die vreemde bezoeker? Wanneer hij dreigt om haar gezin iets aan te doen, weet Daniëlle zeker dat ze niet langer kan toekijken. Als de politie niet ingrijpt, zal ze het zelf moeten doen…

Specificaties

ISBN: 9789460684555
NUR: 305
Type: Paperback
Auteur(s): Linda van Rijn, Karin Dienaar
Prijs: 15,00
Aantal pagina's: 288
Uitgever: Uitgeverij Marmer B.V.
Verschijningsdatum: 30-06-2020

Specificaties

ISBN: 9789460687488
NUR: 305
Type: E-book
Auteur(s): Linda van Rijn, Karin Dienaar
Prijs: 8,99
Aantal pagina's: 288
Uitgever: Uitgeverij Marmer B.V.
Verschijningsdatum: 30-06-2020

Gerelateerde artikelen