Sneeuwwit

Holger Munch en Mia Krüger, de inspecteurs uit Samuel Bjørks wereldberoemde thrillerreeks, zijn terug. En deze keer gaan we terug in de tijd.

Paperback:
21,99
  • **** – VN Detective en Thrillergids 2022
  • Prequel op de Munch & Krüger-bestsellerserie van Samuel Bjørk
  • 'Sneeuwwit blijft van begin tot eind onderhoudend en spannend.' – Telegraaf
  • Voor liefhebbers van Stieg Larsson en Jo Nesbø

Synopsis

Samenvatting

In Sneeuwwit, de ijzingwekkende prequel op de Munch & Krüger-bestsellerserie van Samuel Bjørk, vraagt Holger Munch de jonge Mia Krüger om voor hem te komen werken om een wel heel mysterieuze moordzaak op te lossen.

2001. In een buitenwijk van Oslo zijn twee elfjarige jongens vermoord. Naast de twee lichamen wordt een dode rode vos gevonden. De zaak lijkt op een andere onopgeloste zaak uit Zweden. Holger Munch is hoofd van een nieuwe onderzoekseenheid en heeft een team van de beste rechercheurs. Hij wordt gebeld door de politieacademie, ze hebben een buitengewoon getalenteerde studente die bij hun tests de hoogste scores haalde: Mia Krüger.

Munch toont de jonge Mia Krüger foto's van beide plaatsen delict en ze heeft maar een paar minuten nodig om dingen te zien waar zijn team niet eens aan heeft gedacht. Het begin van een samenwerking en van een de meest bloedstollende jachten op een seriemoordenaar ooit…

‘IJzingwekkend en subliem.’ **** De Telegraaf (over Ik reis alleen)

Specificaties

ISBN: 9789024597093
NUR: 332
Type: Paperback
Auteur(s): Samuel Bjork
Vertaler: Perpetua Uiterwaal, Liesbeth Huijer
Prijs: 21,99
Aantal pagina's: 400
Uitgever: Luitingh Sijthoff
Verschijningsdatum: 19-05-2022

Specificaties

ISBN: 9789024597109
NUR: 332
Type: E-book
Auteur(s): Samuel Bjork
Prijs: 13,99
Aantal pagina's: 386
Uitgever: Luitingh Sijthoff
Verschijningsdatum: 16-11-2021

Gerelateerde artikelen

Shortlist Gouden Strop 2022

Benieuwd naar De Gouden Strop shortlist van 2022? Hier vind je meer informatie en kun je de boeken direct bestellen!

Lees meer
Tip- en Toplijsten