Serpent

Een bijtende, intense Noorse thriller vol familiegeheimen, obsessie en trauma.

Paperback:
22,99
E-book:
4,99
Luisterboek:
15,99
  • Razendspannend en verrassend Noors thrillerdebuut
  • Duister en verslavend
  • Voor de liefhebbers van Jo Nesbø en Gillian Flynn
Serpent
Serpent
Serpent

Synopsis

Samenvatting

Liv woont in een dorpje aan een fjord in het westen van Noorwegen. Ze deelt een appartement met twee vrienden en op een dag koopt ze een babytijgerpython. Livs band met het dier is intens en in haar ontwaakt een beschermend gevoel. Ze is overweldigd door haar emoties. Eindelijk voelt ze zich veilig. Eindelijk voelt ze zich thuis.

Dertien jaar later, in het nabijgelegen Kristiansund, gaat Mariam Lind winkelen met haar elfjarige dochter Iben. Na een ruzie stormt Mariam de winkel uit en laat Iben er achter. Ze denkt dat het meisje zelf wel naar huis gaat en besluit een stuk te gaan rijden om af te koelen. Maar als ze ’s avonds thuiskomt ontdekt ze dat Iben nooit thuis is aangekomen.
De zestigjarige rechercheur Roe Olsvik wordt op de vermissing gezet. Als hij Mariam ondervraagt vindt hij haar verdacht, maar hij voelt aan dat er meer achter de verdwijning van het kind zit.

Serpent is een bijtende, donkere, intense thriller vol familiegeheimen, obsessie en trauma. Een indrukwekkend Noors debuut voor liefhebbers van Gillian Flynn en Jo Nesbø.

Specificaties

ISBN: 9789400513495
NUR: 305
Type: Paperback
Auteur(s): Silje Ulstein
Vertaler: Lammie Post-Oostenbrink
Prijs: 22,99
Aantal pagina's: 432
Uitgever: AW Bruna
Verschijningsdatum: 08-06-2022

Specificaties

ISBN: 9789044932485
NUR: 332
Type: E-book
Auteur(s): Silje Ulstein
Vertaler: Lammie Post-Oostenbrink
Prijs: 4,99
Aantal pagina's: 432
Uitgever: AW Bruna
Verschijningsdatum: 08-06-2022

Specificaties

ISBN: 9789046174647
NUR: 305
Type: Luisterboek
Auteur(s): Silje Ulstein
Vertaler: Lammie Post-Oostenbrink
Voorlezer: Hymke de Vries
Prijs: 15,99
Duur: 11 uur en 43 minuten
Uitgever: AW Bruna
Verschijningsdatum: 30-06-2022

Gerelateerde artikelen

10 spannende boeken over vermissingen

Houd jij net als ik ook zo van spannende boeken over vermissingen? Hier geef ik je 10 tips voor thrillers over vermiste personen. Lees dus snel verder!

Lees meer
Tip- en Toplijsten

Jo Nesbø: auteur van de maand mei 2022

In mei 2022 verschijnt het nieuwe boek van de Noorse thrillerauteur Jo Nesbø: 'Rateiland'. Lees hier meer over de thrillerauteur van de maand mei!

Lees meer
Tip- en Toplijsten