Schijndood

De doden vertellen geen geheimen. Tenzij je luistert.
Paperback:
20,00
E-book:
11,99
  • Deel 4 van de serie over Kim Stone
  • Voor de fans van M.J. Arlidge en Robert Bryndza
  • Wereldwijd al vier miljoen exemplaren verkocht van de Kim Stone-serie

Synopsis

Samenvatting

Deel 4 van de Kim Stone-serie

Het tot pulp geslagen gezicht van het meisje kijkt nietsziend omhoog. Aarde valt uit haar mond. Honderden vliegen verzamelen zich boven het bloederige tafereel. Werken bij Westerley vereist een sterke maag: op deze ‘body farm’ wordt menselijke ontbinding onderzocht. Maar als inspecteur Kim Stone en haar team een vers lijk aantreffen, realiseren ze zich dat er een moordenaar is die de perfecte verstopplek heeft gevonden.

Dan wordt een tweede meisje aangevallen en voor dood achtergelaten, gedrogeerd en haar mond volgestopt met aarde. Het is duidelijk voor Stone en haar team dat hier een seriemoordenaar aan het werk is. Wie zal de volgende zijn? Als de lokale nieuwslezeres Tracy Frost verdwijnt, wordt de lat hoger gelegd. Het verleden lijkt de sleutel tot de moordenaar te herbergen. Zal Kim de waarheid aan het licht kunnen brengen voordat deze verwrongen, beschadigde geest nog meer slachtoffers claimt?

Pers en boekverkopers over de Kim Stone-serie

'Een verknipte, geniale thriller voor sterke magen. Eindelijk kunnen we hier ook genieten van Angela Marsons.' De Telegraaf, Vrouw

‘Dit inktzwarte verhaal is perfect voor fans van M.J. Arlidge.’ VN Detective & Thrillergids

Specificaties

ISBN: 9789022591529
NUR: 330
Type: Paperback
Auteur(s): Angela Marsons
Prijs: 20,00
Aantal pagina's: 400
Uitgever: Boekerij
Verschijningsdatum: 06-07-2022

Specificaties

ISBN: 9789402315516
NUR: 330
Type: E-book
Auteur(s): Angela Marsons
Prijs: 11,99
Aantal pagina's: 400
Uitgever: Boekerij
Verschijningsdatum: 06-07-2022

Gerelateerde artikelen

10 spannende boeken over seriemoordenaars

Het zijn de mensen die je liever niet in het echt tegen wilt komen, en toch krijgen we geen genoeg van thrillers over seriemoordenaars! Ik geef 10 tips voor spannende boeken over seriemoordenaars

Lees meer
Tip- en Toplijsten