Provence

Paperback:
10,00
E-book:
7,99
  • Alle thrillers van Linda van Rijn eindigen in de Bestseller 60!
  • Van de boeken van Linda van Rijn zijn meer dan 1 miljoen exemplaren verkocht
  • Voor liefhebbers van Noortje Brink en Suzanne Vermeer
Provence
Provence

Synopsis

Samenvatting

Een groot kasteel in de Provence, een peperdure jurk en een feest waar het aan niets ontbreekt – de bruiloft van presentatrice Leila en zanger Bram lijkt op het eerste gezicht een sprookje. Visagiste Nadia Schutte weet echter wel beter. De escapades van Bram uit het verleden – ook met haarzelf – maken dat ze hem voor geen meter vertrouwt. Het liefst was ze niet naar de bruiloft gekomen, maar afzeggen zou te grote gevolgen hebben voor haar werk. Tijdens de ceremonie en het feest houdt ze zich wat afzijdig en ze neemt zich voor de volgende dag zo snel mogelijk naar huis te gaan. Maar de volgende ochtend is iedereen in het kasteel in rep en roer: de bruidegom is spoorloos verdwenen. Leila is in alle staten en Nadia maakt zich grote zorgen. Wat als uitkomt dat zij Bram die nacht nog heeft gezien?

Specificaties

ISBN: 9789460684708
NUR: 305
Type: Paperback
Auteur(s): Linda van Rijn, Karin Dienaar
Prijs: 10,00
Aantal pagina's: 192
Uitgever: Uitgeverij Marmer B.V.
Verschijningsdatum: 29-06-2021

Specificaties

ISBN: 9789460687389
NUR: 305
Type: E-book
Auteur(s): Linda van Rijn, Karin Dienaar
Prijs: 7,99
Aantal pagina's: 192
Uitgever: Uitgeverij Marmer B.V.
Verschijningsdatum: 29-06-2021

Gerelateerde artikelen