Nu ben je van mij

Paperback:
20,00
E-book:
7,99
  • **** – VN Detective en Thrillergids 2022
  • Deel 1 van de Josie Quinn-thrillerserie
  • Wereldwijd meer dan twee miljoen exemplaren van de Josie Quinn-serie verkocht
  • Voor de fans van M.J. Arlidge, Robert Bryndza en Helen Fields
  • Bloedspannende thriller met interessante hoofdpersonages

Synopsis

Samenvatting

Voor de fans van M.J. Arlidge, Robert Bryndza en Helen Fields

Ze was dichtbij genoeg om te zien dat het meisje een woord op de muur had geschreven in helder, rood bloed. Of eigenlijk geen woord – een naam.

Alle inwoners van Denton zijn op zoek naar Isabelle Coleman, een tienermeisje dat al een week wordt vermist. Ook rechercheur Josie Quinn, die wegens haar schorsing eigenlijk thuis zou moeten zitten. Het enige wat de zoektocht tot dusver heeft opgeleverd, is Isabelles telefoon en de vondst van een ander meisje, June Spencer. Iedereen dacht dat June een jaar geleden van huis was weggelopen, maar nu is ze zwaar getraumatiseerd teruggevonden… met Isabelles tongpiercing in haar mond.

June weigert met de politie te praten over wat haar is overkomen. Het enige wat Josie uit haar krijgt is een naam: Ramona. Niet omdat June die hardop heeft gezegd, maar omdat ze die met haar eigen bloed op de muur heeft geschreven. Dat is het startsein van een razend spannende klopjacht naar de dader in een zaak die veel duisterder is dan Josie ooit had kunnen vermoeden. Wie is Ramona? Weet zij wat er met June en Isabelle is gebeurd? En zijn er misschien nog meer meisjes in gevaar?

In de pers

‘Dit eerste deel van een serie met Josie Quinn bevat veel geweld en zet de lezer onder hoogspanning.’ **** VN Detective & Thrillergids

‘Een razendsnel verhaal met een heerlijk kick-ass hoofdpersonage. Ik heb het ademloos uitgelezen.’ Angela Marsons

‘Regan is een geweldig thrillertalent dat zich kan meten met Michael Connelly.’ Kirkus Reviews

Specificaties

ISBN: 9789022596111
NUR: 330
Type: Paperback
Auteur(s): Lisa Regan
Prijs: 20,00
Aantal pagina's: 336
Uitgever: Boekerij
Verschijningsdatum: 21-11-2022

Specificaties

ISBN: 9789402316933
NUR: 330
Type: E-book
Auteur(s): Lisa Regan
Prijs: 7,99
Aantal pagina's: 336
Uitgever: Boekerij
Verschijningsdatum: 01-02-2022

Gerelateerde artikelen

10 spannende boeken over seriemoordenaars

Het zijn de mensen die je liever niet in het echt tegen wilt komen, en toch krijgen we geen genoeg van thrillers over seriemoordenaars! Ik geef 10 tips voor spannende boeken over seriemoordenaars

Lees meer
Tip- en Toplijsten