Niets te verliezen

E-book:
7,99

Synopsis

Samenvatting

Het leven is Ray Lamar niet gunstig gezind. Tien jaar geleden had hij een vrouw, een baan en een kind. Nu is hij alles kwijt en heeft hij niets meer te verliezen.
Nadat de olievelden van zijn vader opdroogden zocht hij ander werk en raakte hij betrokken bij de drugshandel in New Mexico. Hij werkte als huurmoordenaar voor maffiabaas Memo en raakte verwikkeld in een oorlog tussen de verschillende drugskartels.
Na tien jaar keert hij terug naar zijn geboortedorp Coronado voor één laatste job. Maar de regels van het spel zijn veranderd en Rays laatste klus wordt een ware nachtmerrie.

Niets te verliezen is een ijzersterke literaire thriller over wraak en verlies voor de lezers van R.J. Ellory en Harlan Coben.

Specificaties

ISBN: 9789044962062
NUR: 305
Type: E-book
Auteur(s): Urban Waite
Vertaler: Joost van der Meer, William Oostendorp
Prijs: 7,99
Aantal pagina's: 288
Uitgever: A.W. Bruna Uitgevers
Verschijningsdatum: 11-03-2013

Gerelateerde artikelen