Negendoder

Emma Carow, profiler: voor mensen is zij bang. Seriemoordenaars begrijpt ze. De Duitse thrillersensatie nu in Nederland!

Paperback:
20,99
Negendoder Deel 1
Negendoder Deel 1

Synopsis

Samenvatting

Negendoder van Ule Hansen is het eerste deel van een razend spannende thrillerserie in hedendaags Berlijn. Voor lezers van Samuel Bjørk en Hjorth Rosenfeldt. Op een bouwsteiger midden in Berlijn wordt een gruwelijke vondst gedaan: drie lichamen, gewikkeld in tape, hangen aan de metalen buizen. De excentrieke profiler Emma Carow - voor gewone mensen is ze bang, maar seriemoordenaars begrijpt ze - wordt op de zaak gezet. Door haar onconventionele manier van werken botst ze nogal eens met haar collega's van de recherche, maar met haar briljante geest denkt Emma al snel een andere kant op dan het onderzoeksteam. Daarmee zet ze haar toekomst - en haar leven - op het spel.

Specificaties

ISBN: 9789024573356
NUR: 332
Type: Paperback
Auteur(s): Ule Hansen
Vertaler: Roelof Posthuma
Prijs: 20,99
Aantal pagina's: 448
Uitgever: Luitingh Sijthoff
Verschijningsdatum: 13-10-2016

Specificaties

ISBN: 9789024573363
NUR: 332
Type: E-book
Auteur(s): Ule Hansen
Vertaler: Roelof Posthuma
Prijs: 12,99
Aantal pagina's: 459
Uitgever: Luitingh Sijthoff
Verschijningsdatum: 12-10-2016

Gerelateerde artikelen

Shortlist Gouden Strop 2022

Benieuwd naar De Gouden Strop shortlist van 2022? Hier vind je meer informatie en kun je de boeken direct bestellen!

Lees meer
Tip- en Toplijsten