Mea culpa

Als een moeder haar zoontje even loslaat rent hij de straat over en wordt aangereden door een auto. De bestuurder rijdt door. Jenna’s wereld in een nachtmerrie.

Paperback:
10,00
E-book:
9,99
Mea culpa
Mea culpa

Synopsis

Samenvatting

Mea culpa is het debuut van Clare Mackintosh. Een thriller voor de fans van SJ Watson en Nicci French.

Wanneer een alleenstaande moeder de hand van haar zoontje even loslaat, gebeurt het ondenkbare: hij rent de straat over en wordt aangereden door een auto. De bestuurder rijdt door. In een fractie van een seconde verandert Jenna’s wereld in een nachtmerrie. Om de vreselijke waarheid te ontlopen verhuist ze naar een afgelegen plek aan de kust in Wales, maar de herinneringen, angsten en rouw zijn allesoverheersend. Inspecteur Ray Stevens leidt het onderzoek naar de dader. Vastbesloten om tot de bodem van de zaak te komen, zet hij zowel zijn professionele als zijn persoonlijke leven op het spel. Intussen wordt Jenna ingehaald door haar verleden, met alle verwoestende consequenties van dien…

Van Clare Mackintosh verschenen eveneens Ik zie jou, Valse hoop en Een onmogelijke keuze.

Specificaties

ISBN: 9789026137730
NUR: 305
Type: Paperback
Auteur(s): Clare Mackintosh
Vertaler: Els Franci-Ekeler
Prijs: 10,00
Aantal pagina's: 384
Uitgever: De Fontein Romans & Spanning
Verschijningsdatum: 01-03-2016

Specificaties

ISBN: 9789026137747
NUR: 305
Type: E-book
Auteur(s): Clare Mackintosh
Vertaler: Els Franci-Ekeler
Prijs: 9,99
Aantal pagina's: 351
Uitgever: De Fontein
Verschijningsdatum: 25-01-2016

Gerelateerde artikelen

10 spannende boeken over seriemoordenaars

Het zijn de mensen die je liever niet in het echt tegen wilt komen, en toch krijgen we geen genoeg van thrillers over seriemoordenaars! Ik geef 10 tips voor spannende boeken over seriemoordenaars

Lees meer
Tip- en Toplijsten