Kwaad licht

Mikaela Bley is Zwedens nieuwste thrillerkoningin. Haar serie over Ellen Tamm is spannend, meeslepend en aangrijpend. Voor de liefhebbers van Camilla Läckberg en B.A. Paris.

Paperback:
20,99
E-book:
7,99
Luisterboek:
9,99
Kwaad licht Deel 3
Kwaad licht Deel 3
Kwaad licht Deel 3

Synopsis

Samenvatting

De omstreden minister van Justitie Louise Bohman wordt op een ochtend wakker gebeld met het bericht dat haar persvoorlichter dood is aangetroffen. Is het zelfmoord of toch moord? Algauw gaat het gerucht dat Bohman zelf bij de zaak betrokken is. De media schilderen haar af als een monster.
Misdaadverslaggever Ellen Tamm krijgt de opdracht om voor TV4 een documentaire over de minister te maken. Als ze Bohman ontmoet, herkent ze niets van het beeld dat geschetst wordt in de media.
Hoe dieper ze in de zaak duikt, hoe meer Ellens eigen traumatische herinneringen naar boven komen…

Dit is de derde Ellen Tamm-thriller van de nieuwe Zweedse thrillerkoningin, Mikaela Bley.

Specificaties

ISBN: 9789400513242
NUR: 305
Type: Paperback
Auteur(s): Mikaela Bley
Vertaler: Tineke Jorissen-Wedzinga, Sophie Kuiper
Prijs: 20,99
Aantal pagina's: 304
Uitgever: AW Bruna
Verschijningsdatum: 12-05-2020

Specificaties

ISBN: 9789044977240
NUR: 305
Type: E-book
Auteur(s): Mikaela Bley
Vertaler: Tineke Jorissen-Wedzinga, Sophie Kuiper
Prijs: 7,99
Aantal pagina's: 384
Uitgever: Bruna Uitgevers B.V., A.W.
Verschijningsdatum: 25-06-2018

Specificaties

ISBN: 9789046172001
NUR: 305
Type: Luisterboek
Auteur(s): Mikaela Bley
Vertaler: Tineke Jorissen-Wedzinga, Sophie Kuiper
Voorlezer: Willemijn de Vries
Prijs: 9,99
Duur: 9 uur en 25 minuten
Uitgever: AW Bruna
Verschijningsdatum: 03-07-2018

Gerelateerde artikelen

Jo Nesbø: auteur van de maand mei 2022

In mei 2022 verschijnt het nieuwe boek van de Noorse thrillerauteur Jo Nesbø: 'Rateiland'. Lees hier meer over de thrillerauteur van de maand mei!

Lees meer
Tip- en Toplijsten

Maand van de Scandinavische Thriller

Januari is de Maand van de Scandinavische Thriller. Wij geven tips voor de beste Scandinavische Thrillers van dit moment. Deze boeken mag je niet missen!

Lees meer
Tip- en Toplijsten