Kijk niet om

Fotografe Sarah wordt ze gestalkt en in haar buurt worden diverse vrouwen vermoord. Wat is het verband tussen de slachtoffers. En heeft het iets te maken met haar stalker…?

Paperback:
18,99
E-book:
9,99

Synopsis

Samenvatting

'Kijk niet om' van Clare Donoghue is een thriller voor de fans van Peter James en Lee Child. Fotografe Sarah wordt gestalkt. Wanneer er in haar omgeving in Londen diverse vrouwen vermoord worden aangetroffen, staat de politie voor een raadsel. De dader gaat steeds grover te werk. Wat is het verband tussen de slachtoffers? Ondertussen krijgt Sarah cryptische briefjes en verontrustende telefoontjes. Donoghue heeft alles in zich om een solide thrillerreeks te schrijven.' David Hewson gaf een mooie quote: 'Overtuigend en verontrustend. Een auteur om in de gaten te houden.' Stalking, Londen, angstaanjagende spanning, schokkende twists; de ingrediënten van 'Kijk niet om' van Donoghue.

Specificaties

ISBN: 9789026161469
NUR: 332
Type: Paperback
Auteur(s): Clare Donoghue
Prijs: 18,99
Aantal pagina's: 304
Uitgever: De Fontein Romans & Spanning
Verschijningsdatum: 19-10-2021

Specificaties

ISBN: 9789026135774
NUR: 332
Type: E-book
Auteur(s): Clare Donoghue
Vertaler: Caecile de Hoog
Prijs: 9,99
Aantal pagina's: 274
Uitgever: De Fontein Romans & Spanning
Verschijningsdatum: 15-10-2015

Gerelateerde artikelen

10 spannende boeken over seriemoordenaars

Het zijn de mensen die je liever niet in het echt tegen wilt komen, en toch krijgen we geen genoeg van thrillers over seriemoordenaars! Ik geef 10 tips voor spannende boeken over seriemoordenaars

Lees meer
Tip- en Toplijsten