Synopsis

Samenvatting

Anna heeft een leuke baan, is gelukkig getrouwd en heeft een dochter. Op een dag ontmoet ze Erik, met wie ze een spannende onenightstand heeft. Daar wil ze het bij laten, maar Erik denkt daar heel anders over. Hij dringt zich steeds meer op en laat Anna geen moment met rust. Als ze ontdekt dat Erik een duister verleden heeft en hij haar en haar gezin bedreigt, realiseert ze zich dat ze met een gevaarlijke psychopaat te maken heeft. Ze zet alles op alles om hem voorgoed uit haar leven te bannen, maar hij komt steeds dichterbij…
Je bent nu van mij is het tweede deel in de bloedstollende trilogie van het Zweedse thrillerfenomeen Hans Koppel, voor de liefhebbers van Jussi Adler-Olsen en Lars Kepler.

Specificaties

ISBN: 9789044965957
NUR: 305
Type: E-book
Auteur(s): Hans Koppel
Vertaler: Corry van Bree
Prijs: 7,99
Aantal pagina's: 200
Uitgever: A.W. Bruna Uitgevers
Verschijningsdatum: 15-04-2013

Gerelateerde artikelen

Shortlist Gouden Strop 2022

Benieuwd naar De Gouden Strop shortlist van 2022? Hier vind je meer informatie en kun je de boeken direct bestellen!

Lees meer
Tip- en Toplijsten