In het niets verdwenen

Dr. Kate Hanson is forensisch psycholoog bij een coldcaseteam. Wanneer in een zaak die ze behandelt een tweede skelet opduikt, is ze ervan overtuigd dat ze een seriemoordenaar op het spoor is.

Synopsis

Samenvatting

'In het niets verdwenen' van A.J. Cross is een thriller voor fans van Patricia Cornwell en Kathy Reichs. A.J. Cross is zelf forensisch psycholoog en haar kennis verweeft ze met de verhaallijnen in deze angsaanjagende thriller. Dr. Kate Hanson is forensisch psycholoog en werkt bij het coldcaseteam van de plaatselijke politie. Als het skelet van de al vijf jaar vermiste tiener Molly ontdekt wordt, krijgen Kate en haar collega s de zaak onder hun hoede. Hoe dieper ze op de zaak ingaan, hoe gruwelijker de aanwijzingen worden. De vondst van een tweede skelet overtuigt Kate ervan dat het hier om een moordenaar gaat die niet zal stoppen tot hij opgepakt wordt. Kan Kate de moordenaar op tijd vinden om te voorkomen dat hij een volgend slachtoffer maakt?

Specificaties

ISBN: 9789026133336
NUR: 332
Type: E-book
Auteur(s): A.J. Cross
Prijs: 9,99
Aantal pagina's: 1446425
Uitgever: De Fontein Romans & Spanning
Verschijningsdatum: 22-09-2014

Gerelateerde artikelen