Hoogzomer

Paperback:
15,00
E-book:
9,99
  • Topthriller van Deens schrijversduo
  • Tweede deel in een spannende thrillerserie
  • De opvolger van het sterke debuut Winterland

Synopsis

Samenvatting

Geweldige Scandinavische thriller, voor de lezers van Lars Kepler en Jussi Adler-Olsen.

Inspecteur Martin Juncker is verbitterd over zijn degradatie naar een klein politiebureau in het saaie provinciestadje Sandsted. Maar heel lang heeft hij niet om daarbij stil te staan, aangezien er een advocaat vermoord wordt in het stadspark en híj het onderzoek moet leiden.

In Kopenhagen onderzoekt journaliste Charlotte Junckersen een anonieme tip: de terroristische aanslag die een paar maanden eerder plaatsvond, had wellicht voorkomen kunnen worden. Haar man, Martin Juncker, weigert zich erover uit te laten uit angst dat hun levens in gevaar komen. Rechercheur Signe Kristiansen, Junckers voormalige partner, is wel bereid om de zaak verder te onderzoeken, maar heeft haar handen vol aan enkele privézaken. Als er echter een onthoofd lichaam wordt aangetroffen en er een verband lijkt te zijn met de aanslag, bijt Signe zich alsnog vast in het onderzoek. Het was al warm in Kopenhagen, maar de zomer wordt nog broeieriger…

'Een Scandi-thriller zoals een Scandi-thriller moet zijn.' VN Detective en Thrillergids ****

'De plots van Faber en Pedersen mogen er zijn. Het duo weet verhaallijnen behendig te vervlechten. (...) Faber en Pedersen lijken over het gereedschap en de energie te beschikken voor een fijne reeks.' NRC Handelsblad ****

'Het is nogal een opgave om een thrillerdebuut dat wereldwijd in de vijf sterren-categorie is gevallen te evenaren. En toch is dat gelukt!' De Telegraaf *****

Winnaar van de Krimimessen publiekprijs 2021

Specificaties

ISBN: 9789402709643
NUR: 305
Type: Paperback
Auteur(s): Kim Faber, Janni Pedersen
Vertaler: Corry van Bree, Corry van Bree
Prijs: 15,00
Aantal pagina's: 400
Uitgever: HarperCollins
Verschijningsdatum: 20-04-2022

Specificaties

ISBN: 9789402761399
NUR: 305
Type: E-book
Auteur(s): Kim Faber, Janni Pedersen
Vertaler: Corry van Bree, Corry van Bree
Prijs: 9,99
Aantal pagina's: 379
Uitgever: HarperCollins
Verschijningsdatum: 26-05-2021

Gerelateerde artikelen

10 spannende boeken over seriemoordenaars

Het zijn de mensen die je liever niet in het echt tegen wilt komen, en toch krijgen we geen genoeg van thrillers over seriemoordenaars! Ik geef 10 tips voor spannende boeken over seriemoordenaars

Lees meer
Tip- en Toplijsten

Jo Nesbø: auteur van de maand mei 2022

In mei 2022 verschijnt het nieuwe boek van de Noorse thrillerauteur Jo Nesbø: 'Rateiland'. Lees hier meer over de thrillerauteur van de maand mei!

Lees meer
Tip- en Toplijsten