Hinderlaag

Hinderlaag van Taylor Adams is een adembenemende thriller die je van begin tot eind onder schot houdt.

Paperback:
20,99
Hinderlaag
Hinderlaag

Synopsis

Samenvatting

Hinderlaag van Taylor Adams is een razend spannende thriller voor de lezers van Stephen King en Lee Child.

James en Elle Eversman zitten even zonder baan, zonder huis, een hebben net hun zesde miskraam gehad. Dus als hun Toyota het in het midden van de Mojave woestijn begeeft, lijkt het de zoveelste vorm van pech. Totdat James een kogelgat ontdekt in de motorkap. Een kilometer of anderhalf verderop herlaadt William Tapp zijn .338 kaliber Lapua Magnum terwijl hij een handvol Cheetos in zijn mond propt. Tapp is een van de beste schutters in het land; een menselijke schietcomputer met ijs in zijn bloed en een voorkeur voor het doodschieten van willekeurige en weerloze automobilisten op de snelweg. Tussen Tapp en de auto van James en Elle ligt niets anders dan open land. Perfecte omstandigheden om ze in alle rust te grazen te nemen. Maar het jonge stel geeft niet zomaar op. En als ze het overleven, dan is het redden van hun huwelijk misschien een leuke bonus.

Specificaties

ISBN: 9789024583966
NUR: 332
Type: Paperback
Auteur(s): Taylor Adams
Vertaler: Fons Oltheten
Prijs: 20,99
Aantal pagina's: 304
Uitgever: Luitingh Sijthoff
Verschijningsdatum: 13-03-2020

Specificaties

ISBN: 9789024583973
NUR: 332
Type: E-book
Auteur(s): Taylor Adams
Prijs: 7,99
Aantal pagina's: 243
Uitgever: Luitingh Sijthoff
Verschijningsdatum: 20-05-2019