Het recht van de sterkste

Als seriemoordenaar Flint ontsnapt uit de gevangenis, wordt Reeve’s nachtmerrie waarheid. Jaren geleden was ze een van zijn slachtoffers, maar wist te ontkomen. Ze is de enige die hem kan stoppen.

E-book:
9,99
Het recht van de sterkste

Synopsis

Samenvatting

Voor de fans van Mo Hayder, Val McDermid en Karin Slaughter. 'Het recht van de sterkste' van Cara Norton is een ijzingwekkende thriller,waarover Jeffery Deaver zegt: 'de perfecte mix van sterke schrijfstijl, pyschologisch inzicht en 'niet-weg-te-leggen spanning.' Reeve werd jaren geleden door Daryl Wayne Flint ontvoerd en jarenlang in zijn kelder gemarteld. Inmiddels is ze hersteld van alle trauma's, ze studeert en heeft haar leven weer op de rit. Flint zit opgesloten in een psychiatrisch ziekenhuis en lijkt een modelpatiënt te zijn. Maar ondertussen plant hij zijn volgende move. Wanneer hij ontsnapt weet hij binnen 24 uur iemand uit zijn verleden te vermoorden. Reeve's ergste nachtmerrie wordt hiermee bewaarheid en ze wordt overspoeld door beelden die ze zich liever nooit meer had herinnerd. Hoe graag ze Flint ook wil vergeten, niemand kent hem zo goed als zij. Flint weet uit handen van de autoriteiten te blijven en laat een bloedig spoor van steeds meer slachtoffers achter zich. Reeve realiseert zich dat zij de enige is die hem kan stoppen... Carla Norton schreef eerder non-fictieboeken over ontvoeringszaken die zelfs door de FBI op hun leeslijst werden gezet. Haar kennis en ervaring gebruikt ze nu voor haar thrillers. Van Norton verscheen eerder de thriller 'Langs de afgrond'.

Specificaties

ISBN: 9789026139697
NUR: 332
Type: E-book
Auteur(s): Carla Norton
Vertaler: Els Franci-Ekeler
Prijs: 9,99
Aantal pagina's: 345
Uitgever: De Fontein Romans & Spanning
Verschijningsdatum: 15-09-2016

Gerelateerde artikelen