Synopsis

Samenvatting

Het meisje uit het noorden van Katarzyna Bonda is een ijzersterke psychologische thriller voor de liefhebbers van Samuel Bjørk en Ule Hansen. Sasha Zaluska keert terug naar de Poolse kust, na zeven jaar afwezigheid. Ze is inmiddels een talentvolle profiler van criminelen, en ze zoekt naar een rustiger leven met haar achtjarige dochter. Dan krijgt ze een opdracht van een voormalig hoofd van politie: raadselachtige sterfgevallen van twintig jaar geleden lijken gelinkt te kunnen worden aan de maffia en lijken zelfs de sleutel te zijn van recente misdaden. Sasha keert gedwongen terug uit haar isolement. De eerste uit een nieuwe serie over profiler Sasha Zaluska. Een rauwe setting (zwarte markt en maffia), corrupte personages en een gedoemde liefdesaffaire maken dit tot een onvergetelijke leeservaring.

Specificaties

ISBN: 9789024575206
NUR: 332
Type: E-book
Auteur(s): Katarzyna Bonda
Vertaler: Charlotte Pothuizen
Prijs: 12,99
Aantal pagina's: 488
Uitgever: Luitingh Sijthoff
Verschijningsdatum: 23-05-2017

Gerelateerde artikelen

Shortlist Gouden Strop 2022

Benieuwd naar De Gouden Strop shortlist van 2022? Hier vind je meer informatie en kun je de boeken direct bestellen!

Lees meer
Tip- en Toplijsten