Het kwaad en de rivier

Het lijk van een meisje dat 20 jaar geleden verdween, wordt teruggevonden bij de rivier. Het onderzoek wordt heropend en sheriff John Gaines komt erachter dat in die tijd meer meisjes verdwenen zijn.

Paperback:
22,99

Synopsis

Samenvatting

'Het kwaad en de rivier' is de nieuwe thriller van R.J. Ellory. Het lichaam van een meisje dat twintig jaar geleden verdween, wordt teruggevonden in de oever van de rivier. Het onderzoek wordt heropend en sherrif John Gaines komt er achter dat er meer meisjes in die tijd verdwenen zijn. Waarom weigeren haar vrienden te praten? Wat is de rol van de invloedrijke familie Wade? Is het toeval dat een belangrijke getuige bij een brand omkomt? En hoe betrouwbaar is het geheugen van de aan Alzheimer lijdende vader van een van de verdachten? R.J. Ellory is de enige auteur die drie keer op rij bekroond werd met vijf sterren in de VN Thrillergids. Voor de liefhebbers van Michael Connelly en Jo Nesbø, Ellory schrijft thrillers die keer op keer overdonderen.

Specificaties

ISBN: 9789026133916
NUR: 305
Type: Paperback
Auteur(s): R.J. Ellory
Vertaler: Kris Eikelenboom
Prijs: 22,99
Aantal pagina's: 448
Uitgever: De Fontein
Verschijningsdatum: 10-12-2014

Specificaties

ISBN: 9789026133923
NUR: 305
Type: E-book
Auteur(s): R.J. Ellory
Vertaler: Kris Eikelenboom
Prijs: 9,99
Aantal pagina's: 438
Uitgever: De Fontein
Verschijningsdatum: 09-10-2014

Gerelateerde artikelen

Shortlist Gouden Strop 2022

Benieuwd naar De Gouden Strop shortlist van 2022? Hier vind je meer informatie en kun je de boeken direct bestellen!

Lees meer
Tip- en Toplijsten