Gestrand

Gestrand van Sarah Goodwin is een adembenemende en beklemmende, psychologische thriller over leugens, geheimen en overleven ten koste van alles. Voor de lezers van Lucy Foley en Ruth Ware

Paperback:
21,99
E-book:
12,99

Synopsis

Samenvatting

Gestrand van Sarah Goodwin is een beklemmende, razendspannende thriller die je ademloos achterlaat. Wat begint als het avontuur van hun leven eindigt in moord.

Nadat ze een jaar hebben overleefd op een onbewoond Schots eiland voor een realityprogramma, wachten acht mensen op een strand op de boot die hen eindelijk komt ophalen. De zon zakt al achter de horizon, maar er is nog geen boot te zien. Hebben ze de dagen verkeerd geteld? Een dag verstrijkt, en nog een, en nog steeds komt er niemand. De paniek slaat toe. Zijn ze bewust achtergelaten? De sfeer binnen de groep was al gespannen maar bereikt een nieuw dieptepunt en de groep valt uit elkaar. En voor Maddy, toch al het buitenbeentje, wordt het nog veel, veel erger…

Gestrand van Sarah Goodwin is een adembenemende thriller over leugens, geheimen en overleven ten koste van alles, waarin de lezer keer op keer op het verkeerde been wordt gezet. Perfect voor de fans van Lucy Foley, Sarah Pearse en Ruth Ware.

'Opvallend duistere thriller.' - Margriet

‘Goodwin verdient een dikke pluim voor dit fantastische debuut. Ze weet feilloos de zwaktes van iedere bewoner te beschrijven (de een is lui, de ander roddelt, weer een ander speelt de baas), net als het kuddegedrag en de psychologische spelletjes. Het is schokkend om te zien wat honger, uitputting en ontbering met de mens kan doen. - Leeuwarder Courant

Enkel vijfsterrenlezersreacties op Goodreads:

'Onwerkelijk goed!'

'Soms werd het zó claustrofobisch dat ik naar adem moest happen!'

'Beangstigend, sfeervol en heel, heel donker. In één woord: waanzinnig!'

Specificaties

ISBN: 9789026358807
NUR: 330
Type: Paperback
Auteur(s): Sarah Goodwin
Vertaler: Els van Son
Prijs: 21,99
Aantal pagina's: 336
Uitgever: Ambo|Anthos
Verschijningsdatum: 25-03-2022

Specificaties

ISBN: 9789026358814
NUR: 330
Type: E-book
Auteur(s): Sarah Goodwin
Vertaler: Els van Son
Prijs: 12,99
Aantal pagina's: 284
Uitgever: Ambo|Anthos
Verschijningsdatum: 25-03-2022

Gerelateerde artikelen