Gallant

E-book:
11,99
Gebonden:
20,00
  • Voor de lezers van J.R.R. Tolkien, J.K. Rowling en Holly Black
  • V.E. Schwab is een Amerikaanse #1 New York Times-bestsellerauteur
  • Schwabs Schemering-trilogie wordt verfilmd door de makers van Spiderman

Synopsis

Samenvatting

Voor de lezers van J.R.R. Tolkien, J.K. Rowling en Holly Black

Alles heeft een schaduwkant, zelfs de wereld waarin wij leven. Er is altijd een punt waarop het duister met het licht versmelt – een plek waar deze werelden samenkomen.

Er zijn drie dingen die de veertienjarige Olivia nooit heeft gehad: een vader, een moeder en een stem. Als ze kon praten, zou ze het vooral willen hebben over de familie die ze nooit heeft gehad, en hoe ‘anders’ ze zich voelt dan de andere meisjes in het weeshuis. Maar zelfs mét een stem zou Olivia zwijgen over de schimmen en wezens die alleen zij kan zien. Het enige wat haar leven draaglijk maakt, is het dagboek van haar verdwenen moeder. Ze brengt haar dagen door met het ontcijferen van haar moeders laatste boodschap, maar de woorden lijken van een vrouw te zijn die haar grip op de werkelijkheid aan het verliezen is. De laatste zin luidt: ‘Alles komt goed Olivia, zolang je maar wegblijft van Gallant.’

Dan ontvangt het weeshuis een brief van Olivia’s oom, die haar uitnodigt om op het immense familielandgoed te komen wonen. Het enige probleem? Het is precies de plek waartegen haar moeder haar wilde beschermen: Gallant.


In de pers

‘Het sleept je mee, breekt je hart en geeft ook hoop. Een betoverend mooi boek!’ Bol.com Lees Magazine

‘Een boek om bij weg te dromen.’ Lonely Planet Magazine

‘Betoverend, liefdevol, onvergetelijk en bevat een aloude boodschap: heb je naasten lief en geniet van elk moment.’ ThrillZone.nl

Specificaties

ISBN: 9789402318432
NUR: 334
Type: E-book
Auteur(s): V.E. Schwab
Vertaler: Maren Mostert
Prijs: 11,99
Aantal pagina's: 228
Uitgever: Boekerij
Verschijningsdatum: 01-03-2022

Specificaties

ISBN: 9789022595213
NUR: 334
Type: Gebonden
Auteur(s): V.E. Schwab
Vertaler: Maren Mostert
Prijs: 20,00
Aantal pagina's: 304
Uitgever: Boekerij
Verschijningsdatum: 01-03-2022