Familiediner

Gebonden:
10,00
  • De 25e thriller van Linda van Rijn!
  • Van de boeken van Linda van Rijn zijn meer dan 1 miljoen exemplaren verkocht
  • Voor liefhebbers van Suzanne Vermeer en Noortje Brink

Synopsis

Samenvatting

Het is eerste kerstdag en de familie Tichelaar viert dat in een luxe restaurant. Vader Wim en moeder Anneke hebben, na jaren waarin het kerstdiner traditioneel bij hen thuis was, ervoor gekozen om de hele familie mee uit eten te nemen. Op het oog zijn ze een gezin waar weinig aan de hand is, tot de jongste zoon, Roemer van dertig, niet komt opdagen bij het diner. Met zijn lege stoel pijnlijk zichtbaar aan tafel heeft ieder familielid zo z’n eigen, verontruste idee over de reden van Roemers afwezigheid.

Specificaties

ISBN: 9789460684579
NUR: 305
Type: Gebonden
Auteur(s): Linda van Rijn, Karin Dienaar
Prijs: 10,00
Aantal pagina's: 160
Uitgever: Uitgeverij Marmer B.V.
Verschijningsdatum: 26-11-2020

Specificaties

ISBN: 9789460687440
NUR: 305
Type: E-book
Auteur(s): Linda van Rijn, Karin Dienaar
Prijs: 7,99
Aantal pagina's: 735366
Uitgever: Uitgeverij Marmer B.V.
Verschijningsdatum: 26-11-2020

Gerelateerde artikelen