Een dodelijk spoor

Leningrad, 1951. Rechercheur Revol Rossel onderzoekt de zaak waarbij vijf lijken in de sneeuw zijn achtergelaten. Het lijkt erop dat de dader zich in de hoogste kringen van het Kremlin bevindt…

Paperback:
20,00
E-book:
9,99
  • **** – VN Detective en Thrillergids 2022
  • James Patterson is fan van Creeds werk!
  • Chris Rickaby en Barney Thompson bundelen hun kwaliteiten als 'Ben Creed'
  • Voor fans van Andrew Gross, Tom Rab Smith en Martin Cruz Smith

Synopsis

Samenvatting

Leningrad, 1951. Revol Rossel, ooit een groot violist, nu politieman, wordt geconfronteerd met vijf bevroren lijken, netjes geordend tussen een spoorlijn. Zijn zoektocht naar de dader leidt hem naar het hart van de muzikale wereld van Leningrad en uiteindelijk naar de hoogste kringen van het Kremlin. Het is een wereld die hij door en door kent. Een wereld waarin ooit zijn dromen werden verbrijzeld. Een wereld waarin nu een moordenaar zich schuilhoudt.

Specificaties

ISBN: 9789026153778
NUR: 332
Type: Paperback
Auteur(s): Ben Creed
Prijs: 20,00
Aantal pagina's: 320
Uitgever: De Fontein Romans & Spanning
Verschijningsdatum: 18-11-2021

Specificaties

ISBN: 9789026153785
NUR: 332
Type: E-book
Auteur(s): Ben Creed
Vertaler: Frank van der Knoop
Prijs: 9,99
Aantal pagina's: 548154
Uitgever: De Fontein Romans & Spanning
Verschijningsdatum: 09-11-2021