Door het water, door het vuur

Een vrouwelijke arts met een drugsverslaving, een enorme explosie in een appartementencomplex, een maffiabaas, én een man die wel eens de sleutel kan zijn tot dit alles.

E-book:
12,99

Synopsis

Samenvatting

Door het water, door het vuur van Christian Unge is de start van een verslavende Scandinavische thrillerserie. Voor liefhebbers van Samuel Bjørk en Daniel Cole.

Tekla Berg is een begenadigd arts – met een fotografisch geheugen en een amfetamineverslaving – op de spoedeisende hulp. Wanneer een explosie een appartementencomplex verwoest, redt ze een ernstig verbrande man. Alles wijst op een terroristische aanslag en de man is een verdachte. Tot overmaat van ramp blijkt Tekla in hem haar van haar vervreemde broer te herkennen...

De ramp leidt tot een domino-effect, waarbij het ziekenhuis, corrupte agenten en een maffiabaas een rol spelen. En Tekla bevindt zich in het oog van de storm...

‘Een gelaagd en razend spannend verhaal.’ Dagens Nyheter

Specificaties

ISBN: 9789024587315
NUR: 332
Type: E-book
Auteur(s): Christian Unge
Vertaler: Edith Sybesma, Edith Sybesma
Prijs: 12,99
Aantal pagina's: 5959266
Uitgever: Luitingh Sijthoff
Verschijningsdatum: 13-11-2019

Gerelateerde artikelen

10 spannende boeken over seriemoordenaars

Het zijn de mensen die je liever niet in het echt tegen wilt komen, en toch krijgen we geen genoeg van thrillers over seriemoordenaars! Ik geef 10 tips voor spannende boeken over seriemoordenaars

Lees meer
Tip- en Toplijsten

Jo Nesbø: auteur van de maand mei 2022

In mei 2022 verschijnt het nieuwe boek van de Noorse thrillerauteur Jo Nesbø: 'Rateiland'. Lees hier meer over de thrillerauteur van de maand mei!

Lees meer
Tip- en Toplijsten