Dodenlijst

Dodenlijst van Martin Österdahl is het tweede deel van de Max Anger-serie. Alleen Ruslandexpert Max Anger ziet een verband en tussen een moord en een ongeluk bij de Russische marine.

E-book:
9,99

Synopsis

Samenvatting

Dodenlijst is het ijzersterke, los te lezen, tweede deel in de Max Anger-serie van Martin Österdahl, die begon met Vraag niet om genade. Dodenlijst is een spannende internationale spionagethriller over een seriemoordenaar in Zweden en Rusland. Voor de fans van James Bond en The Bourne-films.

In een boerderij wordt een doormidden gezaagd lijk aangetroffen, in het voorhoofd staan symbolen gekerfd. Het blijkt de baas van de Zweedse immigratiedienst en hij is de eerste van meerdere hooggeplaatsten die in korte tijd vermoord worden. Angst heerst: niemand weet wie er zal volgen. Rond dezelfde tijd houdt de Russische marine een oefening die verkeerd afloopt – een onderzeeër komt niet meer boven water.

Alleen Ruslandexpert Max Anger ziet het verband en kan de moordenaar stoppen. Maar hij wordt gedwarsboomd omdat sommige dingen uit het verleden het oppervlak niet mogen bereiken.

Martin Österdahl studeerde Russisch, Oost-Europese culturen en economie. Hij werkte twintig jaar in de televisiewereld. Ook heeft hij een tijdlang in Rusland gewoond. Zijn thrillerdebuut, Vraag niet om genade, werd direct een bestseller in Zweden.

Specificaties

ISBN: 9789026337000
NUR: 305
Type: E-book
Auteur(s): Martin Österdahl
Vertaler: Neeltje Wiersma, Neeltje Wiersma
Prijs: 9,99
Aantal pagina's: 476
Uitgever: Ambo|Anthos
Verschijningsdatum: 24-02-2019