De Vliegende Hollander

De Vliegende Hollander van Frank van Pamelen, het tweede deel in de Huizinga-serie, is een spannende speurtocht langs vergeelde romanregels, raadselachtige afbeeldingen en religieuze relikwieën.

Paperback:
21,99
De Vliegende Hollander Deel 2
De Vliegende Hollander Deel 2

Synopsis

Samenvatting

De Vliegende Hollander is het tweede deel in de Huizinga-serie van Frank van Pamelen, auteur van De wraak van Vondel. Voor de fans van Dan Brown en Jeroen Windmeijer.

Pasen 2016. Professor Olivier Huizinga arriveert in de Zeeuwse havenplaats Terneuzen, voor een werkweekend met een Vlaamse collega. Die blijkt echter dood in zijn hotel te liggen. Bij het lijk wordt een brief aangetroffen met een fragment uit de wereldberoemde legende van De Vliegende Hollander. Samen met rechercheur Kristel Marchand gaat Huizinga op onderzoek uit. Onmiddellijk zitten ze tot over hun oren in een historisch wespennest vol oosterse gevaren.

De Vliegende Hollander van Frank van Pamelen is een spannende speurtocht langs vergeelde romanregels, raadselachtige afbeeldingen en religieuze relikwieën. Wat is feit en wat is fictie? Berust de eeuwenoude legende op waarheid? Heeft het mysterieuze spookschip echt bestaan? En zo ja, wat had het dan werkelijk aan boord?

Over de serie:

‘Hij doet en kan alles, Frank van Pamelen, als het maar iets met taal is.’ – Brabants Dagblad

‘Spannende plot, met een verrassende ontknoping.’ – De Telegraaf

‘Dat Van Pamelen kan schrijven wordt wel duidelijk. Hij heeft een enthousiaste manier van gedachten op papier zetten en dat slaat over op de lezer.’ – Hebban

‘Beter dan Dan Brown.’ – De Ochtend van Vier, NPO Radio 4

Specificaties

ISBN: 9789026337444
NUR: 305
Type: Paperback
Auteur(s): Frank van Pamelen
Prijs: 21,99
Aantal pagina's: 304
Uitgever: Ambo|Anthos
Verschijningsdatum: 08-06-2018

Specificaties

ISBN: 9789026337451
NUR: 305
Type: E-book
Auteur(s): Frank van Pamelen
Prijs: 9,99
Aantal pagina's: 269
Uitgever: Ambo|Anthos
Verschijningsdatum: 18-02-2018

Gerelateerde artikelen

Shortlist Gouden Strop 2022

Benieuwd naar De Gouden Strop shortlist van 2022? Hier vind je meer informatie en kun je de boeken direct bestellen!

Lees meer
Tip- en Toplijsten