De Schaduwvriend

De Schaduwvriend van Alex North is een spannende en duistere thriller, waarmee North de hooggespannen verwachtingen na De Fluisterman inlost. Voor de fans van Stephen King en Thomas Harris.

Paperback:
21,99

Synopsis

Samenvatting

De schaduwvriend is de nieuwe thriller van Alex North, die eerder de bestseller De Fluisterman schreef.

Een moord. De dader is spoorloos verdwenen.

In De schaduwvriend herinnert Paul Adams zich nog goed die vreselijke dag waarop de jonge Charlie Crabtree een van zijn klasgenoten vermoordde. Paul was zowel bevriend met Charlie als met het slachtoffer. Diezelfde dag verdween Charlie en de wildste complottheorieën doen nog steeds de ronde op internet.

Vijfentwintig later verwerkt Paul stukje bij beetje zijn jeugd. Wanneer zijn dementerende moeder een terugval krijgt, kan hij er niet meer omheen: hij moet terug naar zijn ouderlijk huis.

Het duurt niet lang voordat alles uit de hand begint te lopen: zijn moeder is ervan overtuigd dat er een indringer in huis is, en Paul realiseert zich dat hij wordt gevolgd. Alles komt samen en het laat Paul niet meer los: wat is er daadwerkelijk gebeurd op de dag van de moord? Waar zou Charlie nu zijn?

De nachtmerrie is nog maar net begonnen.

De schaduwvriend is een spannende en duistere thriller, waarmee North de hooggespannen verwachtingen na De Fluisterman inlost.

‘Verslavend leesvoer.’ – The New York Times

Over De Fluisterman:

‘Een geraffineerde constructie.’ – VN Detective & Thrillergids

‘Atmosferisch en griezelig spannend.’ – Alex Michaelides, auteur van De stille patiënt

Specificaties

ISBN: 9789026353598
NUR: 305
Type: Paperback
Auteur(s): Alex North
Vertaler: Iris Bol
Prijs: 21,99
Aantal pagina's: 416
Uitgever: Ambo|Anthos
Verschijningsdatum: 28-10-2020

Specificaties

ISBN: 9789026353604
NUR: 305
Type: E-book
Auteur(s): Alex North
Vertaler: Iris Bol, Marcel Rouwé
Prijs: 9,99
Aantal pagina's: 4237594
Uitgever: Ambo|Anthos
Verschijningsdatum: 22-10-2020

Gerelateerde artikelen

Shortlist Gouden Strop 2022

Benieuwd naar De Gouden Strop shortlist van 2022? Hier vind je meer informatie en kun je de boeken direct bestellen!

Lees meer
Tip- en Toplijsten