De plotters

De plotters is een geraffineerde, messcherpe en hoogst originele literaire thriller voor liefhebbers van Quentin Tarantino en Haruki Murakami, geschreven door Zuid-Korea’s rijzende literaire ster.
E-book:
12,99
Luisterboek:
13,99
De plotters
De plotters

Synopsis

Samenvatting

Het gaat niet om degene die de trekker overhaalt, maar wie er áchter degene staat die de trekker overhaalt – de plotters, de masterminds in de schaduw.
Als kleine jongen werd Reseng geadopteerd door de misdadiger Oude Wasbeer. Ze woonden in diens bibliotheek, omringd door boeken die niemand ooit las en waar het krioelde van de moordenaars, huurlingen en premiejagers.
Met deze achtergrond is Reseng voorbestemd tot een leven als huurmoordenaar. Tot hij de regels breekt. Is Reseng nu de volgende op de dodenlijst?

Specificaties

ISBN: 9789044978346
NUR: 305
Type: E-book
Auteur(s): Un-Su Kim
Vertaler: Valérie Janssen
Prijs: 12,99
Aantal pagina's: 300
Uitgever: AW Bruna
Verschijningsdatum: 25-02-2020

Specificaties

ISBN: 9789046172988
NUR: 305
Type: Luisterboek
Auteur(s): Un-Su Kim
Vertaler: Valérie Janssen
Voorlezer: Huub Dikstaal
Prijs: 13,99
Duur: 11 uur en 27 minuten
Uitgever: AW Bruna
Verschijningsdatum: 24-09-2020

Gerelateerde artikelen

10 spannende boeken over seriemoordenaars

Het zijn de mensen die je liever niet in het echt tegen wilt komen, en toch krijgen we geen genoeg van thrillers over seriemoordenaars! Ik geef 10 tips voor spannende boeken over seriemoordenaars

Lees meer
Tip- en Toplijsten