Synopsis

Samenvatting

Joseph Finder, schrijver van Paranoia en ‘de CEO van de misdaadliteratuur’, levert met De fixer weer een adembenemend sterke thriller. Voor de lezers van Harlan Coben en John Grisham. Onderzoeksjournalist Rick Hoffman verliest zijn baan, zijn verloofde en zijn appartement. Zijn enige optie is terugkeren naar het huis van zijn miserabele jeugd. Als Rick besluit het vervallen huis op te knappen, doet hij een verbijsterende ontdekking: er zitten miljoenen dollars verstopt in de muren. Rick begint een onderzoek naar zijn vaders verborgen verleden… ‘Ronduit meesterlijk’ VN Detective en Thrillergids ‘Finder is slimmer, subtieler en spannender dan Grisham.’ Het Parool

Specificaties

ISBN: 9789024570621
NUR: 332
Type: E-book
Auteur(s): Joseph Finder
Vertaler: Pieter Janssens
Prijs: 9,99
Aantal pagina's: 317
Uitgever: Luitingh Sijthoff
Verschijningsdatum: 13-04-2016