De Das

De Das is het sterke thrillerdebuut van het nieuwe Zweeds talent Fredrik Persson Winter. Een filmisch geschreven pageturner voor de liefhebbers van Max Seeck en Lars Kepler.
Paperback:
21,99
E-book:
12,99 4,99
De Das
De Das
De Das

Synopsis

Samenvatting

Elk jaar, in de nacht van 5 op 6 november, slaat hij toe, de Das. Een seriemoordenaar die inbreekt in de kelder van het huis van zijn prooi. Zijn slachtoffers worden de grond in gesleept en verdwijnen vervolgens spoorloos.

Op een dag vindt uitgever Annika Granlund voor de deur van haar kantoor een met modder besmeurd manuscript. De titel is De Das en het verhaal is een morbide biografie van een seriemoordenaar die ondergronds leeft. Annika ziet kans met dit manuscript haar noodlijdende uitgeverij te redden, die failliet zal gaan als ze niet snel een bestseller vindt.

Ze besluit het uit te geven, ook al is het een controversieel verhaal. Haar beslissing blijkt dramatische gevolgen te hebben en langzaam maar zeker raakt ze weer in de greep van de duistere krachten die ze als kind dacht te hebben overwonnen.

Wie is de Das? Wie schreef het boek? En wie of wat houdt zich schuil onder de grond?



De Das is een psychologische thriller over de menselijke geest, die zo gemakkelijk bezwijkt onder de druk die we onszelf opleggen.

Specificaties

ISBN: 9789400512993
NUR: 332
Type: Paperback
Auteur(s): Fredrik Persson Winter
Vertaler: Sophie Kuiper
Prijs: 21,99
Aantal pagina's: 400
Uitgever: AW Bruna
Verschijningsdatum: 04-01-2022

Specificaties

ISBN: 9789044979916
NUR: 332
Type: E-book
Auteur(s): Fredrik Persson Winter
Vertaler: Sophie Kuiper
Prijs: 12,99 4,99
Aantal pagina's: 400
Uitgever: AW Bruna
Verschijningsdatum: 04-01-2022

Specificaties

ISBN: 9789046174197
NUR: 332
Type: Luisterboek
Auteur(s): Fredrik Persson Winter
Vertaler: Sophie Kuiper
Voorlezer: Huub Dikstaal, Lidewij Mahler
Prijs: 15,99
Duur: 11 uur en 32 minuten
Uitgever: AW Bruna
Verschijningsdatum: 03-02-2022

Gerelateerde artikelen

Jo Nesbø: auteur van de maand mei 2022

In mei 2022 verschijnt het nieuwe boek van de Noorse thrillerauteur Jo Nesbø: 'Rateiland'. Lees hier meer over de thrillerauteur van de maand mei!

Lees meer
Tip- en Toplijsten

Maand van de Scandinavische Thriller

Januari is de Maand van de Scandinavische Thriller. Wij geven tips voor de beste Scandinavische Thrillers van dit moment. Deze boeken mag je niet missen!

Lees meer
Tip- en Toplijsten

Glass Key Award winnaar 2020

Elk jaar wordt er per Scandinavisch land één thriller genomineerd voor de shortlist van de Glass Key Award. Lees snel verder om te zien welke Scandinavische auteur de laatste Glass Key Award winnaar was!

Lees meer
Tip- en Toplijsten