Casa Ibiza

In het familiehuis op Ibiza vindt Anna een onbekende ketting. Is dit het spoor naar de nooit opgeloste dood van haar zusje...

Paperback:
6,00
E-book:
5,99
  • Alle thrillers van Linda van Rijn eindigen in de Bestseller 60!
  • Voor liefhebbers van Suzanne Vermeer en Kiki van Dijk
  • Van de boeken van Linda van Rijn zijn meer dan 1 miljoen exemplaren verkocht

Synopsis

Samenvatting

Als niet lang na haar moeder ook de vader van Anna de Kee overlijdt, moeten zij en haar broer beslissen wat ze met de mooie vakantievilla van hun ouders op Ibiza doen. Anna besluit erheen te gaan om het huis klaar te maken voor de verhuur. Terwijl haar ex hun zoontje een week meeneemt naar Texel, gaat Anna met haar beste vriendin Ciska naar het eiland waar ze zo veel herinneringen heeft. Ze zijn druk met het huis, maar nemen ook de tijd voor de heerlijke strandjes, het lekkere eten en natuurlijk de feesten op Ibiza. Tijdens het opruimen vindt Anna een ketting die ze niet kent. Die blijkt van Yara te zijn, haar zusje dat op haar negende verdronk in het zwembad van het vakantiehuis. De vondst brengt een stroom herinneringen teweeg en Anna zit ineens met vragen, die ze niet meer aan haar ouders kan stellen. In plaats daarvan komt ze terecht bij een oud-politieman die destijds betrokken was bij het onderzoek. Maar waar ze eigenlijk hoopt op geruststelling en antwoorden, leidt een serie vreemde gebeurtenissen alleen maar tot meer vragen.

Specificaties

ISBN: 9789460684432
NUR: 305
Type: Paperback
Auteur(s): Linda van Rijn, Karin Dienaar
Prijs: 6,00
Aantal pagina's: 256
Uitgever: Uitgeverij Marmer B.V.
Verschijningsdatum: 25-03-2020

Specificaties

ISBN: 9789460687716
NUR: 305
Type: E-book
Auteur(s): Linda van Rijn, Karin Dienaar
Prijs: 5,99
Aantal pagina's: 126
Uitgever: Uitgeverij Marmer B.V.
Verschijningsdatum: 18-05-2018

Gerelateerde artikelen