Bestemming Bonaire

Paperback:
6,00
Paperback:
10,00
E-book:
5,99
  • Alle thrillers van Linda van Rijn eindigen in de Bestseller 60!
  • Van de boeken van Linda van Rijn zijn meer dan 1 miljoen exemplaren verkocht
  • Voor liefhebbers van Suzanne Vermeer en Kiki van Dijk

Synopsis

Samenvatting

Saar en haar vriend Niek hebben een grote teleurstelling te verwerken gekregen: hun vurige kinderwens zal onvervuld blijven. In een opwelling boeken ze een vakantie naar Bonaire. Ze willen even eruit, weg van het Nederlandse winterweer, bijkomen en elkaar weer vinden. Het Caribische eiland met zijn prachtige stranden en altijd schijnende zon lijkt daarvoor de perfecte plek. Als ze ook nog een Nederlands stel ontmoeten met wie het meteen klikt, hebben ze een topvakantie.
Terwijl Saar en Niek genieten van de zon, is op Bonaire de Nederlander Patrick Koelstra vermist geraakt. De politie staat voor een raadsel: Patrick is na een strandfeest zomaar van de aardbodem verdwenen. Door een ongelukkig toeval kruist de zaak van de vermissing de vakantie van Saar en Niek, die daarna een stuk minder onbezorgd is. Saar krijgt de schrik van haar leven te verwerken en langzaamaan ontvouwt zich een nachtmerrie waarin ze alle grip lijkt kwijt te raken.

Specificaties

ISBN: 9789460684586
NUR: 305
Type: Paperback
Auteur(s): Linda van Rijn, Karin Dienaar
Prijs: 6,00
Aantal pagina's: 224
Uitgever: Uitgeverij Marmer B.V.
Verschijningsdatum: 30-09-2020

Specificaties

ISBN: 9789460684395
NUR: 305
Type: Paperback
Auteur(s): Linda van Rijn
Prijs: 10,00
Aantal pagina's: 224
Uitgever: Uitgeverij Marmer B.V.
Verschijningsdatum: 22-10-2019

Specificaties

ISBN: 9789460687617
NUR: 305
Type: E-book
Auteur(s): Linda van Rijn, Karin Dienaar
Prijs: 5,99
Aantal pagina's: 139
Uitgever: Uitgeverij Marmer BV
Verschijningsdatum: 22-10-2018

Gerelateerde artikelen