Augustus

Paperback:
22,99
E-book:
12,99
  • Voor fans van Stephen King en Lee Child
  • J.D. Barker brak internationaal door met zijn debuutthriller Horen, zien, zwijgen
  • Barker heeft samengewerkt met thrillerlegende James Patterson

Synopsis

Samenvatting

De nieuwe titel van bestsellerauteur J.D. Barker

Als de achtjarige wees Jack bij het bezoeken van het graf van zijn ouders een meisje ontmoet, Stella, is hij direct weg van haar. Maar hun ontmoeting wordt plotseling beëindigd door een mysterieuze vrouw, die Stella dwingt in een witte SUV te stappen. Wekenlang blijft Jack naar de begraafplaats gaan, hopend een glimp van Stella op te vangen. Altijd tevergeefs. Tot hij exact een jaar later weer het graf van zijn ouders bezoekt en de witte SUV opnieuw opduikt.

Rechercheur Faustino Brier wordt gekweld door een reeks onopgeloste moorden. Al enkele jaren wordt er op 8 augustus een lijk gevonden: het lichaam volledig verbrand, maar de kleding intact. En geen enkel spoor van de dader. Briers enige aanknopingspunt is Jack Thatch – de arme weesjongen die vier jaar geleden zijn ouders verloor door een aanrijding met een witte SUV. Zijn vingerafdrukken stonden op de ID-kaart van het meest recente slachtoffer. Maar die jongen is nog een kind en kan onmogelijk iets met deze moordzaak te maken hebben… Toch?

In de pers

‘Barker ontpopt zich als een ware grootmeester van het genre.’ Vrij Nederland

‘Een garantie voor nachtmerries.’ Veronica Magazine

‘Aanbevolen voor iedereen die geen hartklachten heeft.’ *** VN Detective & Thrillergids

Specificaties

ISBN: 9789022596401
NUR: 330
Type: Paperback
Auteur(s): J.D. Barker
Vertaler: Joost van der Meer, William Oostendorp
Prijs: 22,99
Aantal pagina's: 672
Uitgever: Boekerij
Verschijningsdatum: 10-11-2022

Specificaties

ISBN: 9789402319323
NUR: 330
Type: E-book
Auteur(s): J.D. Barker
Vertaler: Joost van der Meer, William Oostendorp
Prijs: 12,99
Aantal pagina's: 672
Uitgever: Boekerij
Verschijningsdatum: 27-07-2022

Gerelateerde artikelen