Als de dood

Red ontmoet Bryce via een datingsite. De aanvankelijke liefde slaat om in terreur. Bryce is vast besloten alles en iedereen waar Red van houdt te vernietigen.

Paperback:
20,99
E-book:
9,99 4,99
Als de dood Deel 10
Als de dood Deel 10

Synopsis

Samenvatting

'Als de dood' van Peter James is deel 10 in de thriller-serie rondom inspecteur Roy Grace. Roy Grace figureerde voor het eerst in de hittitel 'Doodsimpel'.Voor de fans van Lee Child, Ian Rankin en Inspector Morse.

Online dating, stalken, en obsessie; ingrediënten voor een steengoeie thriller

Via een online datingsite ontmoet Red Westwood haar nieuwe liefde. Maar gaandeweg hun relatie blijkt de man duistere en onaangename kanten te hebben. De liefde verwordt tot terreur en Red weet zich met behulp van de politie aan hem te ontworstelen maar dan begint de nachtmerrie pas echt... Roy Grace staat voor de taak deze zaak tot een goed einde te brengen.

Specificaties

ISBN: 9789026137105
NUR: 332
Type: Paperback
Auteur(s): Peter James
Vertaler: Lia Belt
Prijs: 20,99
Aantal pagina's: 416
Uitgever: De Fontein Romans & Spanning
Verschijningsdatum: 20-10-2015

Specificaties

ISBN: 9789026163661
NUR: 332
Type: E-book
Auteur(s): Peter James
Prijs: 9,99 4,99
Aantal pagina's: 671781
Uitgever: De Fontein Romans & Spanning
Verschijningsdatum: 13-06-2022